Publiczne Przedszkole Nr 6 im. Jasia i Małgosi w Pile

Powitanie Wiosny – Biedronki

 

 

Wiosna to chyba najbardziej wyczekiwana pora roku. Z utęsknieniem czekamy na cieplejsze dni zachęcające do spędzania czasu na zewnątrz. Wiosną świat wydaje się jakby piękniejszy. Świętowanie nadejścia tej wyjątkowej pory roku na stałe wpisało się w harmonogram obowiązkowych uroczystości w przedszkolu.

Nasze małe Biedroneczki przebrane w wiosenne kolory pożegnały zimę. Były wesołe okrzyki, wiersze i piosenki. W przedszkolu dzieci malowały wiosnę farbami wypełniając sylwetę marzanny na wewnątrz przedszkolny konkurs “Najpiękniejszej sukni Pani Wiosny” oraz zatańczyły do wiosennej piosenki – nagrany film dla rodziców z pewnością wywołał uśmiech na ich twarzach :-).

Był to miły początek nowej, wyczekiwanej przez wszystkich pory roku.

Skip to content