Publiczne Przedszkole Nr 6 im. Jasia i Małgosi w Pile

Uroczyste pożegnanie przedszkola – Kreciki

 

Pożegnanie z rolą przedszkolaka jest uroczystym i wzruszającym wydarzeniem w życiu każdego dziecka. Wkrótce powitają szkołę, zostaną uczniami i rozpoczną kolejny etap edukacji w swoim życiu.

We wtorek 22.06.2021r. dzieci 6-letnie z grupy “Kreciki” uroczyście pożegnały się z przedszkolem. Zaprezentowały krótki występ artystyczny dla rodziców. Była też słodka niespodzianka – torty z rakietnicami oraz uroczysty podwieczorek przy odświętnym stoli. Na zakończenie Pani Dyrektor pożegnała dzieci życząc wszystkim powodzenia w szkole. Każde dziecko otrzymało również pamiątkowy album absolwenta przedszkola.

 

 

Dzieci pożegnały się również z budynkiem przedszkola i placem zabaw.

 

Skip to content