Pasowanie na Przedszkolaka

19 października w naszym przedszkolu odbyła się ważna Uroczystość dla dzieci, które po raz pierwszy w tym roku szkolnym zawitały do naszego przedszkola.

Uroczystość rozpoczęła się od od powitania wszystkich dzieci przez panią dyrektor i przedstawienia krótkiej części artystycznej wykonanej przez gospodarzy tego wydarzenia – dzieci z grupy “Zajączki” oraz p. Moniki i p. Dominiki.

W kolejnej części wydarzenia dzieci z każdej grupy w pięknych strojach symbolizujących ich nazwy grup zaprezentowały swoje umiejętności. Były więc piosenki, wiersze i taniec.

Po części artystycznej dzieci obiecały: zgodnie się bawić, słuchać pań, zjadać obiadki i przychodzić do przedszkola z uśmiechem 🙂 Po złożeniu obietnicy pani dyrektor dokonała uroczystego pasowania na przedszkolaka. Na pamiątkę dzieci otrzymały dyplomy.