Publiczne Przedszkole Nr 6 im. Jasia i Małgosi w Pile

Informacja dla rodziców

 

Drodzy Rodzice,

Z powodu braku możliwości spotkania z Państwem ( pandemia) przesyłam podstawowe informacje dotyczące organizacji pracy od września 2021 roku.
– Na naszej stronie umieszczona jest informacja tzw. umowa, z którą należy zapoznać się, wypełnić, podpisać, zeskanować i przesłać na adres przedszkola pp6@cuw.pila.pl , jeżeli nie ma możliwości zeskanowania proszę dostarczyć umowę papierową, podpisaną do przedszkola w terminie do 25 sierpnia br .
– Dzieci w przedszkolu są ubezpieczone od września w InterRisk ( zakres ubezpieczenia umieszczony jest na stronie, obowiązuje również w nowym roku szkolnym) składka roczna od dziecka wynosi 45 zł płatna do końca września u nauczycielek w grupie.

– Rodzice dzieci z grup „ Biedronek” ( 3 latki), „Motylków” (4 latki) powinni dostarczyć ( 1 września) do przedszkola dla swojego dziecka lekki koc polarowy i poduszkę (podpisane) oraz  bieliznę i rzeczy na zmianę umieszczone w worku.

– W przedszkolu działa Rada Rodziców, składka roczna wynosi 100 zł od dziecka, może być płatna w dwóch ratach. Ze składek na Radę Rodziców opłacane są teatrzyki dla dzieci, zakup upominków pod choinkę, na Dzień Dziecka oraz na zakończenie roku dla 6 latków, dofinansowanie do koncertów muzycznych itp.

 

                                                                                                                                                              Małgorzata Pawlak

                                                                                                                                                              Dyrektor

                                                                                                                                                              Publicznego Przedszkola nr 6

                                                                                                                                                              im. Jasia i Małgosi

 

 

Skip to content