14 październik – Dzień Edukacji Narodowej

14 października to Dzień Edukacji Narodowej, czyli święto wszystkich pracowników oświaty. W tym dniu p. Ewelina i p. Aneta wraz z dziećmi z grupy “Motylki” przygotowały małą akademię. Dzieci w odświętnych strojach zaprezentowały się w repertuarze jesiennym. Zaśpiewały i zatańczyły dla pracowników przedszkola oraz zaproszonego przedstawiciela Rady Rodziców. Wszyscy pracownicy przedszkola otrzymali życzenia płynące z małych dziecięcych serduszek oraz zostali obdarowani skromnym upominkiem – orderem uśmiechu dziecka. Wybrzmiały również słowa piosenki “Sto lat” odśpiewanej przez całą przedszkolną brać. W miłej atmosferze przedstawiciel Rady Rodziców złożyła życzenia pracownikom przedszkola. Na koniec zabrała głos pani dyrektor Bożena Robak dziękując również pracoenikom za uśmiech, życzliwość i serce dane dzieciom w codziennej pracy.